Výskumný ústav dopravný, a.s.

TECHNIK DIVÍZIE VÝSKUMU A VÝVOJA

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Veľký Diel 3323, 010 08 Žilina
Ponúkaný plat (brutto): 800 €
Termín nástupu: 01.08. 2017
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Lokalita: Žilina

Náplň práce
Zabezpečenie technickej podpory Divízie výskumu a vývoja v nasledovných oblastiach:

  • výkon a vyhodnotenie smerových a profilových dopravných prieskumov (príprava prieskumu, príprava a inštalácia techniky, obsluha technických zariadení, transfer údajov, strojová/manuálna analýza obrazu, práca s databázami a pod.)
  • výkon a vyhodnotenie anketových dopravných prieskumov (organizačná a personálna príprava prieskumu, zber, digitalizácia, spracovanie údajov a pod.)
  • štatistické rozbory a analýzy (hodinové, denné, týždenné variácie dopravy, skladba dopravného prúdu, rýchlosť vozidiel, prepočtové koeficienty a pod.)
  • monitorovanie stavu emisií, hluku a vibrácií prostredníctvom špecializovaného technicko-technologického a softvérového vybavenia, základné dátové analýzy
  • diagnostika a hodnotenie stavu vozoviek, návrh opráv a rekonštrukcie, pasportizácia dopravnej infraštruktúry
  • spolupráca pri riešení výskumných projektov a podpora výskumných tímov

Požiadavky na zamestnanca

Požadovaná úroveň vzdelania:
úplné stredoškolské vzdelanie technického zamerania

Zameranie, odbor:
elektrotechnika, stavebníctvo, strojárstvo, doprava

Znalosti:
Jazykové znalosti
Anglický jazyk – stredne pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Požadovaná prax:
prax v technickej oblasti min. 10 rokov

Vodičský preukaz:
sk. B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • min. úplné stredoškolské vzdelanie technického smeru
  • min. 10 ročná prax v technickej oblasti, skúsenosti s čítaním technickej dokumentácie
  • min. 5 ročná prax vo vedení motorového vozidla, vodičský preukaz sk. B
  • schopnosť úzko spolupracovať s členmi výskumných tímov a participovať na zverených technických a analytických úlohách
  • vítaná prax vo vedení a riadení ľudí
  • časová flexibilita pri realizácii dopravných prieskumov, ochota cestovať
  • technické a logické myslenie, orientácia na riešenie problémov, time management
  • predpoklady na tvorbu technickej dokumentácie, schopnosť správne formulovať závery analýz
  • znalosť anglického jazyka slovom aj písmom na úrovni mierne pokročilý – schopnosť porozumieť technickej dokumentácii
  • užívateľská znalosť PC min. na úrovni MS Office

Spracovaný štruktúrovaný životopis a motivačný list s podrobným popisom predchádzajúcich pracovných skúseností zasielajte na bolova@vud.sk.

Adresa spoločnosti
Veľký Diel 3323
010 08 Žilina
Kontaktná osoba: Darina Bolová
Tel.: 041/5686 204
Fax: 041/5652 883
bolova@vud.sk